III GRAND PRIX 30.05 – 7.06. 2015

III GRAND PRIX – MISTRZOSTWA MIŃSKA MAZOWIECKIEGO
O Puchar Burmistrza Miasta
30.05 – 7.06. 2015.

MISTRZOSTWA MIŃSKA MAZOWIECKIEGO w tenisie ziemnym
O Puchar Burmistrza Miasta – 30.05 – 7.06. 2015.

Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Miejsce:Korty ziemne MOSIR przy ul. Wyszyńskiego 30.

Terminarz Mistrzostw:

28.05. godz. 18.30 – losowanie zawodników zgłoszonych.
30 – 31.05 w godz. 9.00 – 20.00 – rozgrywki eliminacyjne
6.06. – 9.00 – 14.00 – 1/8 finału
14.00- 17.00 – ćwierćfinały.
7.06. – 10.00 -12.00 – półfinały
12.00 – 14.00- mecze dodatkowe o 9 miejsca
15.00 – FINAŁ MISTRZOSTW
Ok. godz. 17.00 – zakończenie imprezy – wręczenie pucharów i upominków najlepszym tenisistom zawodów.
Wyniki mistrzostw będą zaliczane do klasyfikacji GRAND PRIX tego sezonu
Zgłoszenia na zawody przyjmujemy w biurze przy kortach ziemnych ul. Wyszyńskiego 30. do 28.05. /czwartek/ do godz. 18.00. limit zapisów – 48 zawodników.

ZAPRASZAMY

NazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.WynikNazwiskoGodz.Wynik
Szymczykowski G.11.00

9Lis A.11.009Komorowski A.13.004Piątek W.10.00
Korczyński5Szymczykowski G.4Lis A.9Lis A.
Porębski K.13.000Bęś P.14.009Wasilonek B.13.006Kalinowski D.10.00
Rola5Porębski K.6Bęś P.9Bęś P.
Królik12.004Kowalczyk A.15.009Gołowicz D.12.009Piotrowski W.11.00
Bereda9Bereda0Kowalczyk A.4Gołowicz D.
Gadomski12.007Słodownik C.16.009Sowa T.12.009Wiśniewski R.11.00
Tomin M.9Tomin M.3Słodownik C.6Sowa T.
Mostowski14.003Marcinkowski K.17.009Jarzębski J.14.003Królak M.12.00
Makos9Makos2Marcinkowski K.9Marcinkowski K.
Gruszczyński16.00Płaza A.11.009Wysocki14.009Wróblewski I.12.00
Nizioł D.Nizioł D.3Nizioł D.5Wysocki
Kowalczyk B.15.009Księżopolski K.18.001Ostrowski R.15.000Szuba M.13.00
Kurek1Kowalczyk B.9Kowalczyk B.9Kowalczyk B.
Żbikowski J.13.002Popis J.17.009Bauć J.15.009Chrzanowski H.13.00
Ptak M.9Ptak M.1Popis J.0Bauć J.

MECZE WSTĘPNE
10. Maj A. – Rola 7:9 godz. 10.00
11. Rokicki- Bereda 3:9 godz. 9.00
13. Kędzierski K. -Makos godz. 2:9 10.00
14. Kąkolewska A. – Nizioł D.  8:9 godz. 9.00
15. Wroński – Kurek W. godz. 2:9 11.00
MECZE O 9 MIEJSCE
godz. 11.00
godz. 12.00
godz. 12.00
godz. 13.00

Godziny czerwone Sobota 30-05 i 06-05
Godziny niebieskie Niedziela 31-05 i 07-05
Piątek W.15.00
Kalinoeski DKalinowski D 9:710.00
Piotrowski W.15.00Piotrowski W. 9:7
Wiśniewski R.
Kalinowski DKalinowski D
Królak M.14,00Bauć J.15,00
Wróblewski I.Królak M. 9:410.00
Szuba M.14,00Bauć J. 9:2
Bauć J.
Posted in Mistrzostwa.