KLASYFIKACJA GRAND PRIX – 2015 – TENIS ZIEMNY
MiejsceNazwisko i ImięPunkty zdobyte w turniejachSuma
IIIIIIIVVVIVII
1PIĄTEK WOJCIECH4545243636456207
2KALINOWSKI DARIUSZ-286028453624197
3PIOTROWSKI WALDEMAR5213321282133136
4BAUĆ JANUSZ-154515-1545135
5CHRZANOWSKI HUBERT282862821524129
6WRÓBLEWSKI IRENEUSZ21212415212124111
7POPŁAWSKI MARIUSZ3636----33105
7ZAWADKA KAROL---45--60105
9WIŚNIEWSKI RAFAŁ21212421-517104
9KRÓLAK MICHAŁ281533--28-104
11SZUBA MAREK151524-2151792
12WOJDAK DARIUSZ2121-2152371
13GOŁOWICZ DARIUSZ1521710521158
14SOWA TOMASZ1021121521755
15SŁODOWNIK CEZARY--7-21151154
16KOWALCZYK ARTUR10-71015-1153
17KRÓL RADEK----2821-49
18KOMOROWSKI ADAM151032152345
19KOWALCZYK BEATA2-171015--44
20MARCINKOWSKI KRZYCH--171522339
21POPIS JACEK26715-2737
22LIS ANDRZEJ--17--15-32
23JARZĘBSKI JACEK2153-2--31
24BĘŚ PAWEŁ36112-1729
25MATYCZAK MATEUSZ-----28-28
26KUREK KAROL---21215326
36WASILONEK BOGDAN6153-2--26
26TRZECIAK MATEUSZ102-161726
29WYSOCKI PATRYK21011---124
29HYS BARTEK------2424
31OSTROWSKI ROBERT15-3-11-20
31PŁAZA ANNA-1072--120
33PORĘBSKI KAROL134613117
34GÓRZYŃSKI GRZEGORZ---106--16
34GADOMSKI KRZYSZTOF621611116
36ROGUSKI PAWEŁ-1-631415
36MROZEK PIOTR-----15-15
38TOMIN MLADEN114311413
38MAKOS MICHAŁ1146--113
38BEREDA LESZEK114--3413
41KSIĘŻOPOLSKI KAROL621211112
41BIELIŃSKI PAWEŁ----66-12
43KUREK WOJCIECH1-213-411
43KARGOL MIECZYSŁAW----101-11
45TRZECIAK RYSZARD16-111110
45KIZLER TOMASZ----10--10
47KĘDZIERSKI KRZYSZTOF11116-19
48MOSTOWSKI KONRAD13111-28
48NIZIOŁ DAMIAN1-411118
50SZYMCZYKOWSKI GRZEGORZ-34----7
50SZYSZKOWSKI------77
52BUDEK AUGUSTYN6------6
52ŻBIKOWSKI JACEK13111-16
54GRUSZCZYŃSKI MATEUSZ131----5
54WRÓBLEWSKA KASIA31-1---5
54KORCZYŃSKI WOJCIECH--13-1-5
57KOSUT ZENON3--1---4
57SADOWSKI MACIEJ3----1-4
57KĄKOLEWSKA ANNA--13---4
57GOŁOWICZ ANDRZEJ---31--4
57KRÓLIK MICHAŁ-31----4
57PTAK MAGDA--4----4
57BAUĆ MAREK------44
64KUSAK RADEK---11-13
64NOWAKOWSKI ROMAN---11-13
64KOSSAKOWSKI KAJETAN3------3
64PIENIAK ANDRZEJ---3---3
64KACZMARCZYK WIESŁAW-----3-3
64KANIA TOMASZ-----3-3
64WOŹNIAK KAMIL-----3-3
71ROKICKI TOMASZ-11----2
71MAJ ADA--2----2
71WROŃSKI-11----2
71HARDEJ SŁAWOMIR---11--2
75SADOWSKI PIOTR-----1-1
75ROLA KAMIL--1----1
75KLUJ WOJCIECH---1---1
75ZAWADZKI PATRYK----1--1
75GÓRALCZYK MATEUSZ----1--1
75ROWICKI MARIUSZ-----1-1
75BAUĆ ELŻBIETA------11
82ARAŹNY ADAM--------
83BOROWSKI RAFAŁ--------
84DARGAS MAREK--------
85PRZYBYŁKO DARIUSZ--------
86GRYZ MAGDA--------
87KALINOWSKI JAKUB--------
88CZAPLICKI MATEUSZ--------
89BUCZEK JAROSŁAW--------
90KUNIŃSKA ANNA--------
91KARPIŃSKI MAREK--------
92KOSSAKOWSKI ANDRZEJ--------
93GUTKOWSKI PRZEMEK--------
94KIELAN KRYSTIAN--------
95MAKOWSKI MICHAŁ--------
96KOBZA KATARZYNA--------
97ROGUSKA LEGAS JOANNA--------
98DOMAŃSKI PRZEMYSŁAW--------
99KOBZA ALEKSANDRA--------
100GWARDIAK MARIUSZ--------
101CUDNA AGA--------
102ORNOCH FILIP--------

KLASYFIKACJA GRAND PRIX 2014 TENIS ZIEMNY

Lp.
Nazwisko i Imię
Suma
I
II
III
IV
V
VI
VII
1PIĄTEK WOJCIECH1855555705
2PIOTROWSKI WALDEMAR1684536321555
3GOŁOWICZ DARIUSZ1423621422836
4WIŚNIEWSKI RAFAŁ1402828562821
5SŁODOWNIK CEZARY11854532365
6MARCINKOWSKI KRZYCH116283624285
6WOJDAK DARIUSZ1162828322128
8WRÓBLEWSKI IRENEUSZ1092121242836
9KALINOWSKI DARIUSZ1043624521
10JARZĘBSKI JACEK91221321028
11POPIS JACEK872128172110
12KIELAN KRYSTIAN813645
13BAUĆ JANUSZ792455
14SZUBA MAREK78154221
15CHRZANOWSKI HUBERT762828515
16KOWALCZYK ARTUR7010212415
17KUREK KAROL61216628
18KOWALCZYK BEATA42211011
18KOMOROWSKI ADAM42151017
20WYSOCKI PATRYK41151115
21GRUSZCZYŃSKI MATEUSZ381021115
22OSTROWSKI ROBERT3311328
23PORĘBSKI KAROL273321
24SOWA TOMASZ251510
25KUREK WOJCIECH23102110
26WASILONEK BOGDAN225152
27BUDEK AUGUSTYN21156
27WRÓBLEWSKA KASIA2111010
27BOROWSKI RAFAŁ213171
30BĘŚ PAWEŁ196103
31TOMIN MLADEN17331110
32KSIĘŻOPOLSKI KAROL1513336
32MAKOS MICHAŁ1515
34SADOWSKI MACIEJ14311
35ROKICKI RAFAŁ1266
36TRZECIAK MATEUSZ12336
37GÓRZYŃSKI GRZEGORZ11110
37GADOMSKI KRZYSZTOF111361
39NOWAKOSKI ROMAN81331
40MOSTOWSKI KONRAD631111
40TRZECIAK RYSZARD613111
40SADOWSKI PIOTR66
40KĄKOLEWSKA ANNA633
44ROGUSKI PAWEŁ5311
45KUSAK RADEK41111
45ŻBIKOWSKI JACEK413
45KORCZYŃSKI WOJCIECH431
48KOSUT ZENON33
48KALINOWSKI JAKUB33
48CZAPLICKI MATEUSZ33
48MAKOWSKI MICHAŁ33
48KOBZA KATARZYNA33
48NIZIOŁ DAMIAN33
48GWARDIAK MARIUSZ33
48GOŁOWICZ ANDRZEJ33
56MAJ ADA211
56ARAŹNY ADAM211
56GUTKOWSKI PRZEMEK211
56KĘDZIERSKI211
56ROGUSKA LEGAS JOANNA21
56DOMAŃSKI PRZEMYSŁAW21
56KOBZA ALEKSANDRA21
63WROŃSKI11
63DARGAS MAREK11
63PRZYBYŁKO DARIUSZ11
63GRYZ MAGDA11
63BUCZEK JAROSŁAW11
63KUNIŃSKA ANNA11
63KARPIŃSKI MAREK11
63KOSSAKOWSKI ANDRZEJ11
63HARDEJ11
63PŁAZA ANNA11

Kobiety